top of page
D Logo-01a (1).png

DLG PLAST kalıp üretim süreçlerinde ihtiyaç duyacağı bütün makine ve ekipmanları kendi bünyesinde bulundurmaktadır. Istanbul Tuzla’da bulunan Kalıp Fabrikası’nda tasarımdan başlamak üzere kalıpların seri üretime aktarılana kadar geçen süresinde tüm süreçleri otomotiv gereksinimlerine göre yönetecek deneyimli kadrosuyla kusursuz bir süreç yönetimi sunmaktadır. Bu süreçte sırasıyla parça fizibilite sunumları, mold-flow analizleri, dizayn fizibiliteleri, kalıp tasarım ve üretim aşamaları hassasiyetle yönetilmektedir.

D Logo-01a (1).png

Bünyemizde bulunan kalıp fabrikası’nın yıllık kalıp üretim kapasitesini aşan iş talebi doğrultusunda uzun yıllardır destek aldığımız kalıp tedarikçilerimiz ile süreçleri yönetmekteyiz. Buna paralel olarak grup firmalarımızdan da destek almaktayız. Hassas parçalarda ihtiyaç duyduğumuz konularda yurt dışında bulunan anlaşmalı tedarikçilerimizle birlikte proje yönetimi gerçekleştirebiliyoruz.

D Logo-01a (1).png

İtalya, Portekiz, Almanya ve Polonya gibi ülkelerde bulunan stratejik çözüm ortaklarımız ile SPDT ve micromilling teknolojilerini kalıplarımıza uyguluyoruz. Özellikle aydınlatma parçalarında uzman kadromuzla birlikte Ra: 0,1µM hassasiyetinde kalıp üretimi ve parça üretimi gerçekleştirebiliyoruz.

bottom of page