top of page

Hakkımızda 
LIGHTNG FOR MOBILITY / HAKKIMIZDA

dlg plast automotive lighting lens
dlg plast automotive lighting lens
dlg plast automotive lighting lens
dlg plast automotive lighting lens

Gelecek için geleceğin
parçalarını üretiyoruz.

1988 yılında kurulan DALGIÇ KALIP A.Ş çatısı altında varlığını sürdüren DLG PLAST, 2016 yılında stratejik bir kararla şirketleşerek varlığını Bursa fabrikasında sürdürmeye devam etmiştir. Özellikle otomotiv sektörüne yönelik aydınlatma grubunda uzmanlaşan şirketimiz 100 kişilik kadrosu, 35 yıla yakın tecrübesi ile yüksek hassasiyetli plastik kalıplar ve parçalar üreten bir işletme olmayı başarmıştır. Ön far, arka far, sinyal farları ile tüm iç ve dış aydınlatma grubunda kullanılan, işleme hassasiyeti yüksek plastik parçaları başarıyla üreten şirketimiz İstanbul Tuzla’da bulunan kalıp fabrikasında da lens, ışık tüpü, far gövde, 2K ve yüksek hassasiyetli kalıplar üretmektedir. Parça tasarımından montajlı ürün tedariğine kadar tüm süreçleri uçtan uca yöneten işletmemiz global Tier-1 firmaların önemli bir proje partneridir. 

dlg plast plastic injection molding

Vizyon

Otomotiv sektörüne parça ve montajlı ürün tedariğinde kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak müşterilerinin tedarikçisi değil partneri olan bir işletmeyiz.

Misyon

Yüksek hassasiyetli kalıp üretim kapabilitesi ve ürün üretim kabiliyetini birleştirerek otomotiv aydınlatma sektörünün önemli bir üreticisi olmak

bottom of page